JUMS Hemijska škola u Tuzli dobila je novu web stranicu

Dec 15 2014

U okviru kontinuiranog procesa moderniziranja i razvijanja odnosa sa javnošću, JUMS Hemijska škola pustila je u rad novu web stranicu dizajniranu u skladu sa najsavremenijim trendovima. Svi stari sadržaji su sačuvani.

Nova web stranica omogućava posjetiocima jednostavno praćenje novosti i dešavanja u vezi sa aktivnostima JUMS Hemijske škole, moderniji prikaz sadržaja, olakšano pretraživanje i pristup informacijama, te integraciju sa društvenim mrežama i dijeljenje sadržaja. Upotrebom ovog web dizajna građani mogu da nas prate i preko mobitela i tableta.

Modernizacijom postojeće web stranice redizajniranjem, unapređenjem funkcionalnosti, iskorištenjem nove admistracije i dodavanjem novih modula, uz pomoć UG "Grafcomp", na čelu sa našim bivšim učenikom sadašnjim inžinjerom grafičkih tehnologija i profesorom teoretske grafičke grupe predmeta u našoj školi 2014./2015. godine. JUMS Hemijska škola dobila je reprezentativan produkt koji odgovara imidžu jedne od najstarijih škola u Tuzli.