Radionica o uspješnoj medijskoj prezentaciji

Dec 23 2018

Imamo li tremu kad nas snimaju? Kako pripremiti saopćenje, članak? Koje izvore informacija koristiti? Ko, gdje, kada, kako, zašto- 5 važnih novinarskih pitanja… Kako se obući, našminkati i sjediti ako se spremamo za medijsko istupanje?

Odgovore na ova pitanja i još mnogo važnih informacija i savjeta, našim mladim, budućim liderkama je dala novinarka Alma Krdžalić, koja je jučer, 22.12.2018, za njih pripremila radionicu. Putem teoretskog i praktičnog rada, djevojke su učile o vođenju uspješne medijske prezentacije i uspostavljanju komunikacije sa medijima i publikom.

Cilj ove radionice je da se buduće liderke pripreme da što uspješnije vode kampanju protiv zagađenja zraka u Tuzli. 

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

Medijska prezentacija

 

 Preuzeto sa web stranice ekologija.ba.