Nov 08 2019

 

 

Izvještaj o realizaciji radionice na temu Zašto je važno čitati u sklopu Programa obilježavanja Mjeseca knjige Narodne i univerzitetske biblioteke "Derviš Sušić"

U sklopu Programa obilježavanja Mjeseca knjige Narodne i univerzitetske biblioteke " Derviš Sušić " 7.11.2019 godine realizovana je radionica na temu " Zašto je važno čitati ". Radionici su prisustvovali i učenici iz Srednje mašinske škole sa svojom profesoricom. Voditeljice radionice su bile Sabina Babajić dipl.bibliotekar i komparativista i Alma Đedović dipl.pedagog-psiholog a realizaciju su sprovele učenice naše škole iz Tima za organizaciju i realizaciju manifestacija. Cilj radionice je bio da potaknemo učenike na važnost čitanja, da podijelimo svoja iskustva vezano za čitanje i da izrodimo nove ideje kako motivirati učenike i odrasle za čitanje.

Zašto je važno čitati

Zašto je važno čitati

Zašto je važno čitati

Zašto je važno čitati

Zašto je važno čitati

Alma Đedović