Dec 02 2019

 

Posjeta učenika pozorišnoj predstavi

Dana 27.11. 2019. godine učenici naše škole prisustvovali su izvedbi pozorišne umjetnicke predstave „Apologia“, u izvedbi Udruženja dramskih umjetnika „Kaleidoskop“, u teatru „Kabare“ u Tuzli.

Predstavi su prisustvovali učenici prvih i drugih razreda, njih ukupno 161. Polazak je bio predviđen u 11 sati iz dvorišta škole, učenike su vodili do teatra „Kabare“ koji je smješten u hotelu „Tuzla“, slijedeći profesori: Ćorhodžić Eldin ,Imširović Emir, Brčinović Jasminko, Mehmedinović Delila, Bećirović Berina i Zoletić Edin.

Predstava se igrala u 12 sati. Učenici su disciplinovano u povorci stigli do teatra „Kabare“. Tokom izvođenja predstave, učenici su pokazali zavidan nivo kulturnog ponašanja, te su i pohvaljeni zbog toga od strane osoblja teatra. Inače, sama predstava prilagođena je nastavnim planom i programom učenicima prvih i drugih razreda.

 

Edin Zoletić, organizator posjete.