Nov 03 2021

Školska godina: 2021/2022.godina
Datum realizacije: 1.11.2021.godine
Nivo realizacije: Školski
Organizator: Berina Bećirović, prof.
Učesnici: Učenici II-d, II-a I II-c razreda

Kratak opis aktivnosti: U ponedjeljak 1.11.2021.godine održan je kviz o poslaniku Muhammedu a.s. za učenike drugih razreda. Svaki razred imao je jednog predstavnika. Učesnice kviza su bile: Merjem Alajbegović, Lejla Alić, Ajla Pjanić i Nejra Čamdžić. Moderator kviza je bila Ilhana Hamzić iz I-c. Komisija koja je pratila urednost takmičenja i bodovanje sastojala se od dva učenika: Isić Demir i Dženis Dželepović. Kviz se odvijao u tri kruga, sa pet pitanja za svakog učesnika. Dvoje najuspješnijih plasirali bi se u finale, gdje im je postavljeno pet pitanja.

Najviše znanja pokazala je Merjem Alajbegović iz II-a odjeljenja sa svim tačnim odgovorima. Drugo mjesto je osvojila Nejra Čamdžić II-a.Učenicama su dodijeljene skromne nagrade.

Podnosilac izvještaja: Berina Bećirović