Feb 08 2022

 

 

Odjeljensko takmičenje u malom fudbalu

Dana 07.02.2022 godine u sali OŠ Mejdan održano je odjeljensko takmičenje u malom fudbalu za dječake i djevojčice. U konkurenciji dječaka učestvovalo je osam ekipa. Ekipa Id je osvojila prvo mjesto nakon što je u finalnoj utakmici savladala ekipu IIb rezultatom 3:0. Treće mjesto osvojila je ekipa IId. U konkurenciji djevojčica učestvovale su tri ekipe.U ovoj konkurenciji nije bilo pobjednika pošto su sve tri ekipe imale po jednu pobjedu i poraz.

UČENICI REALIZATORI JAVNOG NASTUPA:

Bećirović Amila, Bećirović Amina, Kehonjić Ševala, Hodžić Advija, Žigić Ajla, Zubović Belma, Omerović Elmina, Musić Inesa, Sinanović Lejla, Burvarević Ajla, Hrštić Kenan, Mujić Ajdin, Avdić Riad, Demirović Armin, Kovačević Nedim, Rahmanović Zinedin, Hodžić Ademir, Lokmić Eldin, Šehić Azur, Huremović Bakir, Samardžić Armin, Kulović Mirnes, Bešić Ahmed, Avdić Tarik, Hadžan Harun, Kamberović Amber,Telarević Meharem, Muratović Armin, Isić Demir, Dželepović Dženis, Omerović Nadir, Čamdžić Emir, Bukvarević Eldin, Alnaji Bakir.

Mali fudbal

Mali fudbal

Mali fudbal

Ekipa ID: Hrstić Kenan, Avdić Riad, Mujić Ajdin

Mali fudbal

Ekipa IIB: Kovačević Nedim, Demirović Armin, Rahmanović Zinedin

Mali fudbal

Ekipa IID: Telarević Muharem, Kamberović Amber, Muratović Armin

Mali fudbal

Mali fudbal

 

Brčinović Jasminko, prof.