May 10 2022

Škola iz snova

Kada radiš iz srca sa željom da doprineseš nečemu lijepom i dobrom, možeš očekivati samo nagradu.Tako i učenici naše škole sa mentorima Almom Đedović i Adelom Smajić osvojiše drugo mjesto na eTwinning takmičenju "Škola iz snova".

U mnoštvu drugih radova izabrani smo među najboljima ispunivši kriterije originalnosti, kreativnosti, ideje, upotrebom različitih IT alata, tehnika, kvaliteta i saradnje. Hvala učenicima koji su učestvovali i strpljivo slušali svoje mentore. Pokazali smo da smo dobar tim i da samo timskim putem možemo doći do uspjeha.

Učesnici: Lukas Jurić, Đenan Bobarić, Naida Mujačić, Meldina Smajlović, Demir Isić, Ajdin Husic, Nadir Mujkić, Belma Pašić, Ajla Šadić,Ajla Bukvarevic,Majda Kapetanovic, Alma Đedović Adela Smajić.

Škola iz snova