Učenici

Učenici u školskoj 2020./2021. godini

PRVI "A"   PRVI "B"   PRVI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar - mikrobiolog


1. Alajbegović Merjem
2. Berberović Ema
3. Beširović Amila
4. Bešlija Nerma
5. Brkičević Mirna
6. Brkić Maida
7. Čamdžić Nejra
8. Džinić Lejla
9. Gajić Mihaela
10. Hodžić Elma
11. Ibrišimović Nela
12. Jahić Elvisa
13. Jonić Ena
14. Mandalinić Tarik
15. Rahmanović Zinedin
16. Salihović Vanesa
17. Selimović Adna

 


1. Aščić Ajla
2. Avdibašić Lamija
3. Čaušević Sajra
4. Demirović Armin
5. Fehrić Amila
6. Gutić Emela
7. Halilbašić Berina
8. Hasanović Irmela
9. Hodžić Amra
10. Jašarević Alisa
11. Jašarević Azra
12. Kovačević Fatima
13. Kovačević Nedim
14. Musić Samina
15. Musić Amila
16. Nišić Nermina
17. Polić Amila
18. Zulfić Nejra

 


1. Aličić Dženana
2. Aličić Lamija
3. Bećić Nadja
4. Dedić Majda
5. Hadžić Ajla
6. Halilović Almedina
7. Hamzić Ardea
8. Ibrić Šejla
9. Imširović Meris
10. Jović Toni
11. Mandžukić Belma
12. Milanović Lana
13. Mujić Sandra
14. Salkić Dženana
15. Suljetović Amina
16. Vantić Andrea

Razrednica:
Đulović Irma, prof.
  Razrednica:
Bajrić Aida, prof.
  Razrednica:
Suljić Sanela, prof.
 
PRVI "D"        
Grafički tehničar - web dizajner        


1. Alnaji Bakir
2. Bukvarević Eldin
3. Dželepović Dženis
4. Hukić Elvis
5. Isić Demir
6. Kamberović Amber
7. Knežević Andrej
8. Knežević Sanjin
9. Lejić Aleksandra
10. Mehidić Ema
11. Mujkanović Kenan
12. Muratović Armin
13. Omerović Nadir
14. Pjanić Ajla
15. Saračević Bakir
16. Selimović Nejla
17. Skopljaković Amina
18. Telarević Muharem

       
Razrednik:
Osmić Eldar, prof.
       
 
DRUGI "A"   DRUGI "B"   DRUGI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar - mikrobiolog


1. Bajraktarević Melisa
2. Bureković Mirela
3. Halilović Amila
4. Harčinović Amila
5. Hodžić Emina
6. Huremović Mahir
7. Jahić Samra
8. Kovačević Benjamin
9. Mehanović Amra
10. Mujanović Aldijana
11. Mujanović Minela
12. Nuhanović Ajla
13. Nukić Fatima
14. Omerašević Elma
15. Pašić Belma
16. Salihović Erma
17. Sejdin Danija
18. Šehić Azra
19. Šišić Jasmin
20. Užičanin Minela

 


1. Bašić Arnesa
2. Ćudić Nadira
3. Delić Emina
4. Dropić Jasminka
5. Džafić Hermina
6. Džinić Ajla
7. Đulović Almedin
8. Đulović Emrah
9. Halilčević Melisa
10. Hedžić Amar
11. Ibrišević Lejla
12. Kahrimanović Lejla
13. Kladanjčić Nejla
14. Mehmedović Anela
15. Mujkić Elma
16. Muminović Senida
17. Nukić Fatima
18. Omić Irman
19. Osmanović Sumeja
20. Sarić Mirna
21. Serhatlić Ajla
22. Školjić Emela

 


1. Aljić Alisa
2. Avdihodžić Ajla
3. Bečić Mirela
4. Bukvarević Ajla
5. Butković Ajša
6. Ćilimković Dženan
7. Dedić Irma
8. Džizić Samra
9. Fehrić Amna
10. Gutić Mirnesa
11. Hodžić Elnur
12. Junuzović Melisa
13. Mehmedinović Armin
14. Murgić Nudzejma
15. Omerović Dženita
16. Redžić Adna
17. Suljić Asja

Razrednica:
Salkić Senada, prof.
  Razrednica:
Šabaškić Sabina, dipl. ing.
  Razrednica:
Hajvaz Azra, dipl. ing.
 
DRUGI "D"        
Grafički tehničar - web dizajner        


1. Bajramović Elma
2. Bašić Aldijana
3. Čaušević Belmin
4. Delalić Amsal
5. Demirović Dino
6. Dervišević Ajman
7. Faslić Jasmina
8. Hasić Nelma
9. Hodžić Ademir
10. Huremović Bakir
11. Hurtić Ahmed
12. Husić Haris
13. Jahić Amar
14. Joldić Amina
15. Karabašić Edmir
16. Kulović Mirnes
17. Lokmić Eldin
18. Marjanović Viktoria
19. Mujezinović Aldin
20. Muminović Faris
21. Nalić Vedad
22. Paščanović Adna
23. Salkanović Ajla
24. Samardžić Armin
25. Sušić Dženita
26. Šadić Ajla
27. Šehić Azur
28. Šehić Ines
29. Todorović Mario

       
Razrednica:
Mehmedinović Dalila, dipl. ing.
       
 
TREĆI "A"   TREĆI "B"   TREĆI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar - nutricionist


1. Abdulahović Elma
2. Bećirović Amila
3. Bećirović Amina
4. Bešlić Eldina
5. Dedić Enisa
6. Džafić Amera
7. Hodžić Advija
8. Hrnčić Emina
9. Ibralić Azra
10. Ibrišević Aldin
11. Jasiković Muamer
12. Kehonjić Ševala
13. Kuduzović Emina
14. Kuralić Amela
15. Ljigić Emina
16. Marković Marija
17. Mešić Maid
18. Omerović Elma
19. Sadiković Sumeja
20. Smajlović Ajla

 


1. Bašić Ajla
2. Bešlić Dinela
3. Bujaković Ajla
4. Fatić Sanela
5. Isić Edna
6. Kantić Amina
7. Malagić Meliha
8. Mrkaljević Elma
9. Musić Esmeralda
10. Musić Inesa
11. Mušanović Adela
12. Omerović Elmin
13. Omerović Elmina
14. Sinanović Lejla
15. Suljić Emira
16. Šećić Selmedina
17. Zenunović Adin
18. Zubović Belma

 


1. Agić Maja
2. Avdić Šeila
3. Dardagan Amra
4. Hirkić Marsela
5. Hodžić Irmela
6. Jašarević Sumeja
7. Lovrić Bojan
8. Mujačić Ajla
9. Muratović Berina
10. Pelinković Emma
11. Sabranović Natalija
12. Žigić Ajla

Razrednica:
Kišić Begzada, prof.
  Razrednik:
Hasanović Kiram, dipl. ing.
  Razrednik:
Dr. Aličić Damir, dipl. ing.
 
TREĆI "D"        
Grafički tehničar - web dizajner    


1. Alibašić Muris
2. Avdić Ademir
3. Avdić Tarik
4. Bešić Ahmed
5. Dedić Lejla
6. Duvnjaković Hamza
7. Gulamović Amar
8. Habibović Almira
9. Hadžan Harun
10. Hodžić Belmin
11. Hrustić Belma
12. Husić Nihad
13. Ibrišević Aid
14. Kapetanović Majda
15. Karamehić Ajla
16. Mešić Denial
17. Osmančević Nedim
18. Salkičić Belma
19. Sejdinović Ajdin
20. Selimović Rijalda
21. Zulić Adel

 

 

 

 

Razrednik:
Brčinović Jasminko, prof.
       
 
ČETVRTI "A"   ČETVRTI "B"   ČETVRTI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Kombinovano odjeljenje:
hemijski tehničar - mikrobiolog i hemijski tehničar - nutricionist


1. Bešić Azra
2. Bilalić Edin
3. Bošnjić Faruk
4. Brašnjić Šaha
5. Butković Denis
6. Čomić Silvada
7. Dizdarević Irma
8. Džafić Jasina
9. Džambić Dženana
10. Hasanović Ajla
11. Hrnčić Ela
12. Ismajilefendić Nejira
13. Jašarević Adelisa
14. Kuralić Lejla
15. Mujanović Elma
16. Mujkanović Amra
17. Redžić Elmedina
18. Zahirović Amila

 


1. Ahmetović Džejla
2. Bajrić Adna
3. Butković Amela
4. Dedić Muamer
5. Đerzić Lejla
6. Đuđa Sukejna
7. Đulović Asmira
8. Haličević Amina
9. Hercegovac Amina
10. Husejnović Amra
11. Imamović Husein
12. Jusić Emir
13. Mujanović Semir
14. Redžić Ajla
15. Švraka Almedina
16. Turić Jasmin

 


1. Alić Amra
2. Atiković Haris
3. Avdić Kenan
4. Avdić Jasmin
5. Badžić Alma
6. Bešić Šejla
7. Cena Asija
8. Ćudić Rukija
9. Dardagan Mehemed
10. Durić Samra
11. Đulović Mirzeta
12. Ibralić Ermin
13. Isaković Emil
14. Jusufović Emra
15. Kolenović Jasmina
16. Kulanić Semina
17. Mehmedović Nedžmina
18. Osmanović Mirela
19. Pilavdžić Adisa
20. Pozderović Aldina
21. Požegić Ibro
22. Redžić Bedrija
23. Redžić Muhammed
24. Softić Dino
25. Suljić Mubina

Razrednica:
Jakupović Nihada, dipl. ing.
  Razrednik:
Hodžić Edin, dipl. ing.
  Razrednik:
Dr. Imširović Emir, prof.
 
ČETVRTI "D"        
Grafički tehničar - web dizajner    


1. Avdić Ademir
2. Bosankić Amar
3. Ćorsuljić Asmir
4. Ćosićkić Adin
5. Dahalić Alen
6. Džankić Amir
7. Đulović Armin
8. Emini Alis
9. Huskić Tarik
10. Ibrahimagić Benjamin
11. Kasumović Edis
12. Kikanović Mahir
13. Marković Marijana
14. Mešić Aldin
15. Miljanović Semir
16. Mustafić Maid
17. Omić Ahmed
18. Porčić Azur
19. Salihović Reuf
20. Sarajlić Mediha
21. Selimhodžić Amar
22. Strašević Adnan
23. Šećić Selmedin
24. Šljivić Ajla

 

 

 

 

Razrednica:
Tučić Sanela, prof.
       
 

 

Radovi učenika Aldina Sarića (2019)

Rad učenika Sarić Aldina   Rad učenika Sarić Aldina   Rad učenika Sarić Aldina

Najbolji portret XI Festivala rada - Bužim 27.4.2019. "Ibrin ćeif" - Aldin Sarić.

Aldin Saric Ibrin ćeif portret

Drugonagrađeni portret XI Festivala rada - Bužim 27.4.2019. "Majka Srebrenice - Ahmed Bešić.

Ahmed Bešić Majka Srebrenice (portret)

Radovi učenika

video1   video2

video3    video4

 

video10   video1

Najbolji mladi poduzetnik Balkana 

video5    video6

video7    video8

video9

 

1a

 

1b

 

1c

 

1d

 

2a

 

2b

 

2c

 

2d

 

3a

 

3b

 

3c

 

3c

 

4a

 

4b

 

4c