Učenici

 

Radovi učenika

video1   video2

video3    video4

 

video10   video1

Najbolji mladi poduzetnik Balkana 

video5    video6

video7    video8

video9

Učenici u školskoj 2017./2018. godini

PRVI "A"   PRVI "B"   PRVI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar - mikrobiolog i nutricionist (kombinovano odjeljenje)

1. Bešić Azra
2. Bilalić Edin
3. Bošnjić Faruk
4. Brašnjić Šaha
5. Butković Denis
6. Čomić Silvada
7. Dizdarević Irma
8. Durić Zinedin
9. Džafić Jasina
10. Džambić Dženana
11. Habibović Mevla
12. Hasanović Ajla
13. Hrnčić Ela
14. Ismajilefendić Nejira
15. Jašarević Adelisa
16. Kuralić Lejla
17. Mujanović Elma
18. Mujkanović Amra
19. Redžić Elmedina
20. Smajilović Amra
21. Zahirović Amila

 

 
1. Ahmetović Džejla
2. Bajrić Adna
3. Butković Amela
4. Dedić Muamer
5. Đerzić Lejla
6. Đuđa Sukejna
7. Đulović Asmira
8. Haličević Amina
9. Hercegovac Amina
10. Husejnović Amra
11. Imamović Husein
12. Jusić Emir
13. Karić Elda
14. Malkić Šejla
15. Močić Alma
16. Mujanović Semir
17. Redžić Ajla
18. Švraka Almedina
19. Turić Jasmin
20. Zukić Ćimeta
 
1. Alić Amra
2. Atiković Haris
3. Badžić Alma
4. Begić Ajla
5. Bešić Šejla
6. Cena Asija
7. Ćudić Rukija
8. Dardagan Mehemed
9. Durić Samra
10. Đulović Mirzeta
11. Ibralić Ermin
12. Isaković Emil
13. Jusufović Emra
14. Kolenović Jasmina
15. Kulanić Semina
16. Mehmedović Nedžmina
17. Okić Ernad
18. Osmanović Mirela
19. Pilavdžić Adisa
20. Pozderović Aldina
21. Požegić Ibro
22. Redžić Bedrija
23. Redžić Muhammed
24. Softić Dino
25. Suljić Mubina
26. Šabanović Ali-Šukrija

Razrednica:
Jakupović Nihada, dipl. ing.
  Razrednica:
Dervišević Seniha, dipl. ing.
  Razrednik:
Dr. Imširović Emir, dipl. ing.
 
PRVI "D"        
Grafički tehničar - web dizajner        

1. Avdić Ademir
2. Bosankić Amar
3. Boškić Marijo
4. Ćorsuljić Asmir
5. Ćosićkić Adin
6. Dahalić Alen
7. Džankić Amir
8. Emini Alis
9. Huskić Tarik
10. Ibrahimagić Benjamin
11. Islamović Amar
12. Karahodžić Enes
13. Kasumović Edis
14. Kikanović Mahir
15. Marković Marijana
16. Miljanović Semir
17. Mustafić Maid
18. Omić Ahmed
19. Oštraković Tarik
20. Porčić Azur
21. Salihović Reuf
22. Sarajlić Mediha
23. Selimhodžić Amar
24. Šećić Selmedin
25. Šljivić Ajla

 

       
Razrednica:
Tučić Sanela, prof.
       
 
DRUGI "A"   DRUGI "B"   DRUGI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar nutricionist   Grafički tehničar - web dizajner

1. Bećirović Džemail
2. Bošnjaković Admir
3. Delić Emina
4. Dežmić Amila
5. Dugonjić Amra
6. Fehratović Nadja
7. Halilović Elmina
8. Halilović Lejla
9. Hamzić Evela
10. Hodžić Nermina
11. Hrnjić Elmina
12. Huremović Aida
13. Ibrišević Nermina
14. Idrizović Lejla
15. Imamović Adna
16. Jugović Dženana
17. Memić Armin
18. Mešić Belma
19. Musić Ermina
20. Nikolić Renata
21. Poljaković Dženita
22. Ružnić Ramona
23. Spahić Minela
24. Suljendić Arijana
25. Turić Emina
26. Zayed Hayat
27. Zukić Ajla
28. Zukić Raisa

 

 
1. Arnautović Arnela
2. Avdić Kenan
3. Avdić Jasmin
4. Bešlić Eldina
5. Bristrić Lorena
6. Dedić Dženita
7. Džinić Anadin
8. Fajić Lejla
9. Fazlić Omer
10. Filipović Sandra
11. Hasanbašić Adna
12. Imamović Amila
13. Karić Amina
14. Mehmedović Dženana
15. Memić Kanita
16. Mujagić Amra
17. Numanović Rabija
18. Omerović Ahmet
19. Osmanović Mesuda
20. Pavić Šimo
21. Rakovac Belkisa
22. Redžić Melisa
23. Salihović Medina
24. Suljić Zamira
25. Suljkić Adela
26. Trbalić Ajla
 
1. Ahmetović Alma
2. Avdić Mirela
3. Balkić Elmin
4. Bećirović Belmin
5. Dedić Elnur
6. Demirović Armin
7. Džinić Haris
8. Glavić Mirsad
9. Golić Emir
10. Hajdarević Šejla
11. Hasanović Maid
12. Huremović Kenad
13. Jusić Elmedina
14. Karabegović Iman
15. Mustafić Adnan
16. Paščanović Ajla
17. Sarić Aldin
18. Tubić Amar
19. Zjenilagić Smajo
20. Zonić Ishak
Razrednica:
Rahimić Jasna, mr. ph.
  Razrednica:
Suljić Sanela, prof.
  Razrednica:
Ćatić Selver, prof.
 
TREĆI "A"   TREĆI "B"   TREĆI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Kombinovano odjeljenje: hemijski tehničar - mikrobiolog i grafički tehničar - web dizajner

1. Bajrami Nejra
2. Bratovčić Sabina
3. Brkić Selma
4. Gutić-Mujdanović Maja
5. Habibović Maid
6. Habibović Maida
7. Hadžić Amina
8. Hodžić Amra
9. Hodžić Anisa
10. Humić Arnela
11. Huseinović Ajla
12. Imamović Mevlija
13. Kucalović Ermina
14. Memić Amra
15. Mešić Mirha
16. Muharemović Razmina
17. Perkić Ivona
18. Pilavdžić Armela
19. Rabotić Elmedina
20. Salihbegović Rajfa
21. Selmanović Muhamed
22. Smajlović Edina
23. Šarac Anesa
 
1. Ćatić Almedin
2. Fajić Selma
3. Fehratović Vanesa
4. Hercegovac Hasija
5. Hurić Armin
6. Hurić Elvedina
7. Imamović Kenan
8. Imamović Salih
9. Kovačević Aida
10. Majdančić Nermina
11. Muhić Dženita
12. Mujkić Amra
13. Musić Edisa
14. Nuhanović Dženisa
15. Pilavdžić Selma
16. Rođaković Dženita
17. Salihović Zerina
18. Selimović Mubina
19. Smajlović Elmir
20. Suljkanović Selma
 
1. Berbić Deni
2. Brkić Adnan
3. Čobić Eldina
4. Dizdarević Mirela
5. Habibović Indira
6. Hokulić Elmedin
7. Husić Nihada
8. Ibrahimović Enes
9. Junuzagić Melisa
10. Karasalihović Fatima
11. Livnjak Asja
12. Lukavica Emina
13. Lukić Dino
14. Mehmedinović Adna
15. Omić Anida
16. Petrović Daniel
17. Rapkić Dalvir
18. Subašić Elma
19. Unger Andrea
20. Vareškić Belmin
Razrednik:
Šabaškić Sabina, dipl.ing.
  Razrednica:
Bećirović Ramiza, dipl.ing.
  Razrednica:
Mehmedinović Delila, prof.
 
ČETVRTI "A"   ČETVRTI "B"   ČETVRTI "C"
Hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji   Kombinovano odjeljenje:hemijski tehničar u farmaceutskoj proizvodnji i hemijski tehničar - mikrobiolog   Grafički tehničar - web dizajner

1. Agić Samira
2. Arapčić Berina
3. Avdispahić Dženita
4. Bajrić Džana
5. Beganović Elvisa
6. Bešić Alma
7. Bešlić Fatima
8. Gocić Armela
9. Hadžić Izet
10. Herić Maida
11. Husejnefendić Merima
12. Jahić Merima
13. Mehmedović Mirela
14. Muminović Mersad
15. Pjanić Enita
16. Serhatlić Nedina
17. Smajlović Amina
18. Subašić Amra
19. Suljagić Azra
20. Suljić Nermina
 
1. Adanalić Medina
2. Alibanović Alen
3. Arapović Ismar
4. Avdihodžić Dinka
5. Beganović Arijana
6. Demirović Irma
7. Džafić Emira
8. Đulović Selma
9. H. Jusufović Edin
10. Hadžić Fatima
11. Hadžić Merima
12. Hajdarević Edin
13. Hodžić Emina
14. Kamberović Amina
15. Morankić Emir
16. Mulahusejnović Medina
17. Nakić Eldin
18. Nuhić Amna
19. Smajić Jasmina
20. Tabaković Lamija

 
1. Čorbić Maid
2. Dropić Merima
3. Hasanbašić Emir
4. Jašarević Tarik
5. Karić Armin
6. Kovačević Adin
7. Koval Kasandra
8. Lizde Amar
9. Mehmedović Ibrahim
10. Salihbegović Alma
11. Smajlović Nejla
12. Zahirović Maida
13. Žigić Aldin
Razrednik:
Osmić Eldar, prof.
  Razrednica:
Salkić Senada, prof.
  Razrednica:
Islamović Senija, prof.
 

 

IA

IB

IC

ID

IIA

IIB

IIC

IIIA

IIIB

IIIC

IVA

IVB

IVC